Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ШАРЛО ШАТОРОВ -ПРОГЛАС
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,686
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

[Image: 274317110_4831213306963056_2553838290086...e=62174972][Image: 274355873_4831221596962227_4898628755014...e=62157F4A]
19-02-2022, 11:31 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,686
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

[Image: 274229717_4831226596961727_1696083663926...e=6217480E]  [Image: 274323762_4831229073628146_7333262014745...e=62165400]
19-02-2022, 11:35 PM
Reply