Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ТИТО СОРАБОТУВАЛ СО ХИТЛЕР
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,680
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

[Image: wuhog8Ql?format=jpg&name=900x900]

[Image: FLCEBYdXIAMfU7-?format=png&name=small]Сум напишал досега многу пати дека комунистите ке соработуваат, ке слугуваат секому само да се доберат до власт!!
09-02-2022, 01:48 PM
Reply