Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne mozam da koristam tagovite
Author Message
Вовата Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,983
Joined: Jan 2010
Reputation: 33
#1

Pocituvani administratore, od nekoe vreme ne mozam da koristam tagovite (bold, italic, underline, font, text size, text color, linkovi, etc...) ne moze li ova da se popravi?

Blagodaram!
22-05-2013, 08:14 AM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#2

(22-05-2013, 08:14 AM)Вовата Wrote: Pocituvani administratore, od nekoe vreme ne mozam da koristam tagovite (bold, italic, underline, font, text size, text color, linkovi, etc...) ne moze li ova da se popravi?

Blagodaram!


Кај некои корисница на Mozilla има проблем со користење на тагови. Кај Chrome ги нема. Се обидуваме да го отстраниме проблемот.
22-05-2013, 07:26 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,983
Joined: Jan 2010
Reputation: 33
#3

(22-05-2013, 07:26 PM)Администратор Wrote:
(22-05-2013, 08:14 AM)Вовата Wrote: Pocituvani administratore, od nekoe vreme ne mozam da koristam tagovite (bold, italic, underline, font, text size, text color, linkovi, etc...) ne moze li ova da se popravi?

Blagodaram!


Кај некои корисница на Mozilla има проблем со користење на тагови. Кај Chrome ги нема. Се обидуваме да го отстраниме проблемот.

Znaci, povredata ne e vo mojot televizor Icon_razz
22-05-2013, 08:10 PM
Reply