Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Valkanizater Offline
Senior Member
****

Posts: 431
Joined: Feb 2011
Reputation: 15

Не му е мястото тук - но нищо...
Честита ви Баба Марта и първа пролет!
Бял и червен конец - и готово - магията става - животът започва отначало...

http://www.google.co.uk/search?q=marteni...11&bih=462
01-03-2013, 01:37 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Valkanizater - 01-03-2013, 01:37 AM