Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

Подобен инцидент има за щастие никой не е умирал, ама в името на добросъседските едноси що да не измислим една детска смърт

БАЛКАН | 17. FEBRUARY 2013 - 11:54
Учителка од Бугарија претепала дете до смрт


12 годишен ученик бил речиси задавен од страна на неговата учителка во БугаријаУчителката го фатила малолетното момче за врат и му ја удирала главата од ѕид.

Имено, учителката го нападнала момчето бидејќи трчајќи без да сака се удрил во неа, а таа мислела дека е намерно.

Соучениците на жртвата велат дека и претходно учителката ги удирала со дневникот по главата и била агресивна.

http://www.sitel.com.mk/node/60758
Без Ботев няма България
17-02-2013, 05:42 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 17-02-2013, 05:42 PM