Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

Ай да видим груйоваата клика - вечер , нова мк , дневкик , сител и сие дали ще посвият байрака.
Без Ботев няма България
17-02-2013, 05:39 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 17-02-2013, 05:39 AM