Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

МАКЕДОНИЈА | 16. FEBRUARY 2013 - 17:15
Борисов во Скопје на средба со ГруевскиПретседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски, доцна попладнево ќе оствари работна средба со претседателот на Владата на Република Бугарија, Бојко Борисов.

Како што соопшти владината прес-служба, двајцата премиери ќе имаат тет-а-тет средба, а потоа ќе следува и пленарна средба на делегациите на двете земји.

http://sitel.com.mk/node/60681
Без Ботев няма България
16-02-2013, 05:54 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 16-02-2013, 05:54 PM