Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33

(13-02-2013, 06:41 PM)Топорчо Wrote: Нашия толкова му е акъла , че едва ли може да завие било какво в ръкавица.
Има советници, има кој да му ја напише песничката.
Let me hear you make decisions without your television.
13-02-2013, 06:44 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Gnoj - 13-02-2013, 06:44 PM