Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

Балкан | 21. January 2013 - 9:24
Грци прострелале 48 годишен Бугарин


Дека грците веќе ги губат нервите во тешката економска криза покажува најновата случка во која на каубојски начин е пукано во 48-годишно лице од Бугарија кое рано утрово е пренесено со две прострелни рани во Медицинскиот центар во Софија.
Се работи за извесен Генчо Д. кој успеал самиот да избега со автомобил преку грчката граница а според информациите од МВР на Бугарија Генчо бил фатен во кражба во Грција и му било пресудено на лице место. Според болнички извори Генчо Д. е вон животна опасност.

http://www.sitel.com.mk/grci-prostrelale...en-bugarin
Без Ботев няма България
21-01-2013, 06:18 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 21-01-2013, 06:18 PM