Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

Е туй ако не е омраза.
Дали има барем един омовец кой да е бил бит в България ?


Го претепаа Македонецот кој победи во „Големиот брат“

Објавено: пред 13 часа
Прочитано: 7395
Печати

Сподели со твоите пријатели!

Победникот во последната сезона на „Големиот брат“, Никола Лестер, добил ќотек од националистичка банда во Македонија, која била револтирана зашто учесникот во шоуто ја испеал бугарската химна.

Лестер исто така призна дека неговиот дедо служел во бугарската армија, па ова била доволна причина за националистичката банда да го претепа за време на неговиот краток престој во Македонија пред десетина дена.

http://www.plusinfo.mk/vest/76149/Go-pre...emiot-bratБез Ботев няма България
15-01-2013, 11:02 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 15-01-2013, 11:02 AM