Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Valkanizater Offline
Senior Member
****

Posts: 431
Joined: Feb 2011
Reputation: 15

Е разгеле - бях се притеснил, че Виктор Цветаноски се е пенсионирал. Почва се - бас ловя , че поредицата ще е поне 20 части...Със сигурност обаче ще е по-кратка от сагата за Титовата совладетелка...
08-01-2013, 12:19 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Valkanizater - 08-01-2013, 12:19 PM