Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33

Стефан, статијата е вонсериски комплексарска и глупава. Ако некој во Бугарија напише таква комплексарска и глупава статија за Македонија или некој град од Македонија (а напишани се и такви), последно нешто што ќе правам е да му се докажувам на авторот дека сум повеќе вреден (по-стојностен) отколку што си мисли тој, и со тоа да му го пружам задоволството да мисли дека ми е важно неговото мислење. Со гордост и задоволство ги одминувам таквите ситни душички и за мене не постојат. Нема потреба ништо да докажуваш.
Let me hear you make decisions without your television.
(This post was last modified: 05-01-2013, 04:38 PM by Gnoj.)
05-01-2013, 04:37 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Gnoj - 05-01-2013, 04:37 PM