Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33

Веќе напишав, но ке повторам. Коментарите во ВЕЧЕР ги пишуват самите новинари. Јас сум испраќал повеќе коментари во ВЕЧЕР, но ниедно не ми е објавено. Улогата на просрпскиот ВЕЧЕР со неговиот главен уредник Србинот Драган Павловиќ-Латас е да ги оддалечи Макдонците и Блгари, и да направи се Македонија да влезе во некој државен сојуз со Србија. Но, тоа ке биде “ мало морген’, како кажа нивниот духовен гуру-Слободан Милошевиќ-најголемиот балкански сатрап. ВЕЧЕР, инаку, никој не го купува. Тој се финансира од државни пари, т.е. таму се рекламираат скапите владини реклами од кој тој весник живее.
03-01-2013, 01:56 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by hristo - 03-01-2013, 01:56 PM