Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Акага
Unregistered

 

(12-12-2012, 07:50 AM)Gnoj Wrote: Барањата на Бугарија не се апсурдни како грчките, но сега веќе не ми е јасно дали целта е да бидат испорачани или да стојат на маса сѐ дека тоа ѝ е потребно на Грција.

Естествено, че целта е да се изпълнят, другото е безмислено.
12-12-2012, 07:36 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Акага - 12-12-2012, 07:36 PM