Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

Нашиот мора да е поголем од бугарскиот

Скоп­ска фирма лее челичен јарбол за граничниот премин Деве Баир. Јар­бо­лот, на кој ќе се вее македонското знаме...

Целиот текст е објавен во печатеното и во електронското издание на Вест.

http://www.vest.com.mk/?ItemID=BEB6A1A41...5D5C268DE7
Без Ботев няма България
23-11-2012, 05:21 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 23-11-2012, 05:21 AM