Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

Ќе ја пее ли Македонија "Одата на радоста" во декември?!

....

Дополнително, и нашиот источен сосед минатата недела го изненади еврокомесарот за проширување, Штефан Филе, копирајќи ја политиката на блокади на Грција. Бугарскиот претседател Росен Плевнелиев распука со, како што вели македонскиот шеф на дипломатијата Попоски, неосновани обвинувања за дискриминација во земјава на граѓаните кои се декларираат како Бугари. Истиот тој Плевнелиев што не признава дека постојат Македонци во Бугарија.


....

http://vecer.com.mk/?ItemID=56EA92F4218C...D69D4F458B
Без Ботев няма България
05-11-2012, 06:03 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 05-11-2012, 06:03 PM