Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33

@Valkanizater
Не, за жал не го гледав, згрешив кога реков дека ќе го гледам во недела, бидејќи и првата и втората проекција беа во саботата, а јас бев во Скопје викендов. Но сигурен сум дека наскоро пак ќе има можност да се гледа филмот.
Let me hear you make decisions without your television.
17-09-2012, 12:42 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Gnoj - 17-09-2012, 12:42 AM