Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33

Јас ќе го гледам во недела. Што се вели, ќе ги отворам двете четири за да се подготвам по материјалот, можеби и ќе земам некоја дрога за подобро помнење. :P
Let me hear you make decisions without your television.
14-09-2012, 11:07 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Gnoj - 14-09-2012, 11:07 PM