Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Илиян_Луков Offline
Senior Member
****

Posts: 456
Joined: Aug 2011
Reputation: 6

Като прочетем дадена вест от вардарско и журналиста, който я е написал се окаже със сръбска фамилия, ми идва както викат македонците - пролив Icon_razz.

Даже и оня, на който се скара Батко Бойко преди месец време,се оказал със сръбска фамилия ....

08-09-2012, 04:14 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Илиян_Луков - 08-09-2012, 04:14 PM