Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
TATAP Offline
турко-монгол
*****

Posts: 1,533
Joined: Aug 2010
Reputation: 35

[Image: 027797281.jpg]
[Image: 027797282.jpg]
[Image: 027797283.jpg]
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
11-07-2012, 07:45 PM
Website Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by TATAP - 11-07-2012, 07:45 PM