Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Valkanizater Offline
Senior Member
****

Posts: 431
Joined: Feb 2011
Reputation: 15

Извън рубриката "Македонските медии..." - не мога да се въздържа да не посоча линк към материал за приказката и тайните на Пенелопе Делта...

http://balkansbg.eu/bg/content/e-sadarzh...delta.html
02-07-2012, 08:45 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Valkanizater - 02-07-2012, 08:45 PM