Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Valkanizater Offline
Senior Member
****

Posts: 431
Joined: Feb 2011
Reputation: 15

Нещо много станаха тия тежки и неразрешими дилеми...
Но нали за всички е ясно, че няма неразрешими проблеми между Македония и България...и няма да има.
Со поздрав - се е у ред...[/align]
22-06-2012, 06:55 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Valkanizater - 22-06-2012, 06:55 PM