Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

„Спајдербабичка“ ја чисти вратата на едно од министерствата во Бугарија.

Фотографијата на суперхигиеничарката која демонстрира неверојатна вештина да
„виси“ и истовремено да чисти, вчера беше една од најпостираните на социјалните мрежи

http://utrinski.com.mk/?ItemID=DACA70059...09D60CF09F
Без Ботев няма България
07-04-2012, 07:25 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 07-04-2012, 07:25 AM