Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9
#77


[Во Софија запалени 30 автомобили]

Се палат автомобили во сопственост на фирми но и на поединци. Бугарскиот министер за внатрешни работи Цветан Цветанов изјави дека има осомничен за палењата кој е уапсен – јави Фокус. Тој одби да коментира повеќе за случајот, а полицијата го истражува алибито на осомничениот. /www.kanal5.com.mk

http://www.kanal5.com.mk/default.aspx?mI...ntId=83734
Без Ботев няма България
03-12-2011, 03:35 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 03-12-2011, 03:35 PM