Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
TATAP Offline
турко-монгол
*****

Posts: 1,533
Joined: Aug 2010
Reputation: 35
#53

(28-11-2011, 07:00 PM)Топорчо Wrote: Основна информация
За Миленко После десетици Фејсбук профили што не се мои, и после доста убедување од познаници (пред се од Јанко Бурек и Бобан Нонковиќ), решив да отворам профил.
Веднаш да се знае, мрзам: педери, дволични, шиптари, бугари, фолиранти, транзициони богаташи, лажови...
Сакам: жени, оф роуд, животни, патувања, лежерност, Кохиба, Џејмисон, Корона, Сол...
Ја (ги) обожавам: Македонија, ќерка ми и син ми, Скопје, Буњаковец...


Тоя неможе да е чак толкова прост да си го лепне това на фейса.
Някой му прави номера според мен. Той че е малоумен ок ама все пак не е абсолютен идиот Icon_razz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003179540631
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
29-11-2011, 12:00 AM
Website Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by TATAP - 29-11-2011, 12:00 AM