Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9
#14

Жесток терор и прогонство на македонската емиграција во Бугарија

.....

ПРОДОЛЖУВА: Македонците не се ни Срби, а уште помалку Бугари

ПОДГОТВИЛ: Де.Т.

http://vecer.com.mk/default.asp?ItemID=5...3BFDF1E307

Без Ботев няма България
15-11-2011, 07:19 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 15-11-2011, 07:19 PM