Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#12

(10-11-2011, 07:18 PM)Топорчо Wrote: Здравейте на всички
Of-topic
Од име на екипата на Котле ти пожелувам добредојде на форумот.
15-11-2011, 12:05 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Администратор - 15-11-2011, 12:05 AM