Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9
#2

Студентите го платија скапиот кајмак од европските пари
10.11.2011
......
Се согласувам, нека ни биде целиот случај поттик и импулс, но за нешто друго: никогаш да не ни се повтори ваков срам, кој не става во групата земји познати по измами со европските фондови, како соседна Бугарија. Да н` поттикне да не дозволиме пак парите да завршат на некоја друга сметка, наместо кај училиштата, студентите, факултетите.

......

http://www.dnevnik.com.mk/default.asp?It...7E01A10F9C


10-11-2011, 07:46 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 10-11-2011, 07:46 PM