Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AFORIZMI
Author Message
inmate1807 Offline
Junior Member
**

Posts: 28
Joined: Dec 2010
Reputation: 0
#2

мојот сон е: да имам сон :-)))
08-01-2011, 05:10 PM
Reply


Messages In This Thread
AFORIZMI - by montehristo - 28-11-2010, 12:10 AM
RE: AFORIZMI - by inmate1807 - 08-01-2011, 05:10 PM