The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error

Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+info от днеска
Author Message
Васил Offline
Junior Member
**

Posts: 23
Joined: Jan 2011
Reputation: 3
#1

Здравейте Йордане,
днеска нещо ви одумват на +info. Твърде много сте ръчкали по темата за люстрацията... 

Македонија доволно се има извинето на жртвите на комунизмот (21.11.2022)


"– Ги имаш тие групи, како тој Јордан Петрески и компанија, кои постојано ја држат таа тема, за УДБА, дека УДБА сè уште контролира сè во нашите органи, а таа група не бара рехабилитација на жртви на комунизмот, туку на оние што реално во тоа време биле криминалци и би одговарале во било која држава."

Отделно, че и фамилията Ви са променили. Докога на величия като Спасовски ще им се дава трибуна да form the public opinion in Macedonia? И какво става с Жарко Јордановски? Той май беше либерал на младини.
21-11-2022, 03:27 PM
Reply


Messages In This Thread
+info от днеска - by Васил - 21-11-2022, 03:27 PM