Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тодор Александров
Author Message
афион Offline
Posting Freak
*****

Posts: 2,509
Joined: Mar 2010
Reputation: 3
#61

1.Proveri gi iskazite za slucajot so sudenjeto na Vmro(obedineta) na krajot od knigata.
2.Se uste ja nemam najdeno "Politickite ubistva vo Bugarija" tamu e spomanta knigata ,znam samo deka e od nekoj od prilep.
Низ срцето на Македонија тече Вардар,а не Дунав...Нашиот бисер е Охрид, а не Јадран...Нашето наследство се патриотските песни, а не ТВ Пинк...Јас навивам за ПЕЛИСТЕР, а не за Ѕвезда...Слобода ми донесе мојот дедо,а не КПЈ...Македонија ја создаде Господ,а не Тито...МАКЕДОНИЈА е вечна, а Југославија е мртва!!

Makedonija


http://macedoniahistorydocuments.blogspo...-post.html
04-05-2010, 03:21 PM
Reply


Messages In This Thread
Тодор Александров - by афион - 27-04-2010, 11:38 PM
RE: Todor Aleksandrov - by acko - 28-04-2010, 01:23 AM
RE: Todor Aleksandrov - by Kasnakovski - 28-04-2010, 11:54 AM
RE: Todor Aleksandrov - by Вовата - 28-04-2010, 03:58 AM
RE: Todor Aleksandrov - by boreto - 28-04-2010, 06:45 AM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 28-04-2010, 08:08 AM
RE: Todor Aleksandrov - by Kasnakovski - 28-04-2010, 12:02 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 28-04-2010, 01:53 PM
RE: Todor Aleksandrov - by acko - 29-04-2010, 12:38 AM
RE: Todor Aleksandrov - by acko - 04-05-2010, 02:47 PM
RE: Todor Aleksandrov - by boreto - 28-04-2010, 09:47 AM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 28-04-2010, 01:54 PM
RE: Todor Aleksandrov - by boreto - 28-04-2010, 03:31 PM
RE: Todor Aleksandrov - by boreto - 28-04-2010, 04:03 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 28-04-2010, 04:14 PM
RE: Todor Aleksandrov - by boreto - 28-04-2010, 04:51 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 28-04-2010, 05:30 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Pirinec-Vrhovist - 28-04-2010, 11:15 PM
RE: Todor Aleksandrov - by boreto - 28-04-2010, 05:37 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 28-04-2010, 05:50 PM
RE: Todor Aleksandrov - by boreto - 28-04-2010, 06:02 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 28-04-2010, 06:33 PM
RE: Todor Aleksandrov - by boreto - 29-04-2010, 06:19 AM
RE: Todor Aleksandrov - by veritas - 13-05-2010, 11:15 AM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 28-04-2010, 11:31 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Kasnakovski - 29-04-2010, 01:29 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Kasnakovski - 29-04-2010, 01:52 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 29-04-2010, 04:50 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Kasnakovski - 29-04-2010, 04:59 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 29-04-2010, 05:06 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Kasnakovski - 29-04-2010, 06:44 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 29-04-2010, 06:53 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Pirinec-Vrhovist - 29-04-2010, 07:10 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Kasnakovski - 29-04-2010, 07:10 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Pirinec-Vrhovist - 29-04-2010, 07:11 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 29-04-2010, 07:19 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Pirinec-Vrhovist - 29-04-2010, 07:59 PM
RE: Todor Aleksandrov - by афион - 29-04-2010, 08:20 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Paradigm - 29-04-2010, 09:14 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Paradigm - 29-04-2010, 09:18 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Paradigm - 29-04-2010, 09:20 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Paradigm - 29-04-2010, 09:22 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Paradigm - 29-04-2010, 09:25 PM
RE: Todor Aleksandrov - by Pirinec-Vrhovist - 02-05-2010, 11:10 AM
RE: Тодор Александров - by афион - 04-05-2010, 03:21 PM
RE: Тодор Александров - by acko - 04-05-2010, 04:10 PM
RE: Тодор Александров - by acko - 04-05-2010, 05:40 PM
RE: Тодор Александров - by Пат - 08-05-2010, 06:56 PM
RE: Тодор Александров - by acko - 13-05-2010, 03:19 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 15-07-2010, 12:55 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 15-07-2010, 06:32 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 15-07-2010, 07:57 PM
RE: Тодор Александров - by Пат - 16-07-2010, 10:57 PM
RE: Тодор Александров - by Пат - 16-07-2010, 11:20 PM
RE: Тодор Александров - by Пат - 16-07-2010, 11:10 PM
RE: Тодор Александров - by Stefan - 15-07-2010, 09:01 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 16-07-2010, 12:25 AM
RE: Тодор Александров - by Пат - 16-07-2010, 11:04 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 17-07-2010, 04:12 PM
RE: Тодор Александров - by Пат - 17-07-2010, 05:15 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 18-07-2010, 01:21 AM
RE: Тодор Александров - by macedon - 20-07-2010, 05:43 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 22-07-2010, 01:03 AM
RE: Тодор Александров - by Sava - 22-07-2010, 09:31 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 30-07-2010, 05:04 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 01-08-2010, 10:52 AM
RE: Тодор Александров - by macedon - 01-08-2010, 11:05 AM
RE: Тодор Александров - by Sava - 01-08-2010, 06:56 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 02-08-2010, 12:04 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 02-08-2010, 12:29 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 03-08-2010, 04:44 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 04-08-2010, 02:06 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 05-08-2010, 04:59 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 05-08-2010, 05:15 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 07-08-2010, 01:39 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 13-08-2010, 09:10 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 15-08-2010, 12:56 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 15-08-2010, 09:52 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 01:49 AM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 01:08 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 04:53 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 08:18 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 08:20 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 08:30 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 08:54 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 09:21 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 15-08-2010, 06:18 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 15-08-2010, 09:40 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 15-08-2010, 06:08 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 15-08-2010, 07:16 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 15-08-2010, 08:25 PM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 01:54 AM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 02:06 AM
RE: Тодор Александров - by macedon - 16-08-2010, 07:51 AM
RE: Тодор Александров - by demmian - 16-08-2010, 09:24 PM
RE: Тодор Александров - by macedon - 21-08-2010, 01:32 PM
RE: Тодор Александров - by acko - 12-09-2010, 03:28 PM
RE: Тодор Александров - by acko - 12-09-2010, 06:03 PM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 16-04-2011, 02:56 PM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 08-06-2011, 06:34 AM
RE: Тодор Александров - by Guest - 08-06-2011, 06:59 AM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 05-07-2011, 11:24 PM
RE: Тодор Александров - by erhan96 - 11-09-2011, 02:30 AM
RE: Тодор Александров - by erhan96 - 11-09-2011, 02:35 AM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 11-09-2011, 09:53 AM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 06-07-2011, 09:32 PM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 06-07-2011, 09:48 PM
RE: Тодор Александров - by hristo - 18-10-2012, 11:27 AM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 18-10-2012, 06:55 PM
RE: Тодор Александров - by hristo - 19-10-2012, 06:45 PM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 17-06-2013, 01:04 PM
RE: Тодор Александров - by hristo - 17-06-2013, 02:38 PM
RE: Тодор Александров - by hristo - 02-09-2013, 01:25 PM
RE: Тодор Александров - by hristo - 03-09-2013, 06:30 AM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 03-09-2013, 12:07 AM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 18-10-2013, 01:58 PM
Тодор Александров - by mickey - 05-06-2013, 04:08 PM
RE: Тодор Александров - by Stefan - 05-06-2013, 06:17 PM
RE: Тодор Александров - by TATAP - 05-06-2013, 07:48 PM