Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонските медии за България
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

Отвратителен наслов - Бугариге го изгласале ама в Македония задължително нещата трябва да се преставят като на война

Бугарите плачат - Македонец победи во бугарскиот Big Brother

Македонецот Лестер е победник во овогодинешното издание на бугарскиот Big Brother. Лестер заедно со манекенката Цеце Орешкова беа единствените македонски претставници. На социјалните мрежи се редат негативни коментари од страна на Бугарите кои се зачудени како може Македонец да победи во Бугарија. За победата Лестер доби нов автомобил

http://press24.mk/story/lester/foto-buga...ig-brother
Без Ботев няма България
18-12-2012, 04:40 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонските медии за България - by Топорчо - 18-12-2012, 04:40 PM