Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Пеницилин
Users browsing this forum: 1 Guest(s)

Forums in 'Историjа'
  Forum Threads Posts Last Post
Историjа
Дискусии околу македонската и светската историја.
Moderated By: acko, Пеницилин, Gnoj
419 22,549 ШЕСТ БОМБАШИ- ОА „ПЛАСТИК...
27-07-2023, 01:15 PM
by ЈорданПетровски
ПОЛИЦИСКО ПОЛИТИЧКО ПОДЗЕМЈЕ
улогата и учеството на СДБ во политичкиот живот на Македонија
Moderated By: acko, Пеницилин
130 460 НЕКОЕ СРПСКО ЗДУЖЕНИЕ ПОД...
11 hours ago
by ЈорданПетровски
Религиjа
Православие, други религии
Moderated By: acko, Пеницилин
68 268 Пророците Исус и Мухамед
14-12-2020, 07:29 PM
by Flok