Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Users browsing this forum: 1 Guest(s)

Forums in 'Економија'
  Forum Threads Posts Last Post
Mises
Сѐ врзано со Австриската Економска Школа
13 39 АТАК ВРЗ ЛОГИКАТА И РАЗУМ...
05-10-2017, 01:32 AM
by ЈорданПетровски
Економија и Финансии
Економијата во Македонија, инвестиции, идеи за бизнис, пари, профит и благосостојба. Како да го постигнеме тоа.
99 393 СЛУШНАЛЕ ЗА ШОК ДОКТРИНА ...
24-01-2022, 10:06 PM
by ЈорданПетровски