Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 2 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    0 925
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-04-2015, 10:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 615
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-04-2015, 09:07 AM
Last Post: Flok
    3 1,345
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-03-2015, 06:51 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 769
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-03-2015, 11:56 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 824
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-02-2015, 01:41 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,118
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-01-2015, 03:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 629
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-01-2015, 12:14 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 9,260
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-12-2014, 03:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 1,635
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-12-2014, 03:14 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 732
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-12-2014, 02:58 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 941
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-12-2014, 03:02 PM
Last Post: NGruevskisakis
   
0 657
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:59 AM
Last Post: NGruevskisakis
    8 3,511
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:49 AM
Last Post: NGruevskisakis
    0 729
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:07 AM
Last Post: NGruevskisakis
    15 3,945
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-07-2014, 02:29 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,078
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-06-2014, 04:09 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 609
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-06-2014, 11:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,166
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-05-2014, 02:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 662
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-05-2014, 01:39 AM
Last Post: Flok
    0 705
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-05-2014, 10:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,023
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-05-2014, 01:46 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 3,808
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-05-2014, 02:02 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 617
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-05-2014, 12:15 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 804
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-05-2014, 01:40 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,129
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-04-2014, 10:28 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 994
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-03-2014, 09:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 613
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-03-2014, 09:09 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 852
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-03-2014, 12:33 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 2,067
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-03-2014, 09:44 AM
Last Post: hristo
    9 3,993
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-03-2014, 01:04 PM
Last Post: hristo


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread