Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 5 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread / Author Replies Views [asc] Rating Last Post
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    0 1,390
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Less than 1 minute ago
Last Post:
    3 1,372
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-03-2015, 06:51 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,372
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-09-2019, 10:37 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,361
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-11-2013, 01:57 PM
Last Post: hristo
    8 1,323
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-01-2019, 04:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 1,309
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-11-2017, 01:28 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,300
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-05-2013, 03:23 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,279
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-11-2020, 10:30 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,263
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
31-10-2017, 11:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,258
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-06-2015, 02:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,256
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-04-2013, 10:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,251
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-03-2019, 10:39 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,244
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-10-2013, 11:21 AM
Last Post: hristo
    0 1,241
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Less than 1 minute ago
Last Post:
    2 1,236
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-02-2013, 12:36 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,236
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-02-2016, 12:02 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 1,205
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-06-2019, 04:39 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,202
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-05-2014, 02:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 1,185
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
31-12-2020, 09:43 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 1,177
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-09-2020, 10:14 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,165
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-04-2013, 10:11 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,151
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-09-2013, 03:10 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,151
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-11-2020, 11:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,147
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-04-2014, 10:28 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,140
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-01-2015, 03:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,128
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Less than 1 minute ago
Last Post:
    0 1,126
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-11-2012, 11:47 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,125
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
29-12-2016, 05:30 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,102
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-07-2017, 09:25 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,091
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-06-2014, 04:09 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread