Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 5 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread [desc] / Author Replies Views Rating Last Post
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    3 1,372
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-03-2015, 06:51 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,244
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-10-2013, 11:21 AM
Last Post: hristo
    0 869
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-01-2013, 02:45 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,236
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-02-2016, 12:02 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 775
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-04-2020, 11:46 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,009
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-09-2019, 02:44 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 538
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-07-2013, 07:31 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 748
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-12-2014, 02:58 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,151
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-11-2020, 11:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 916
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-05-2016, 10:39 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 694
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-12-2018, 02:44 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,002
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-10-2015, 01:45 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 805
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-03-2020, 04:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,300
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-05-2013, 03:23 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 799
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-06-2013, 01:08 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    9 7,031
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-12-2015, 05:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,202
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-05-2014, 02:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 2,632
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-01-2013, 02:01 PM
Last Post: hristo
    0 832
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-01-2016, 06:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 743
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:07 AM
Last Post: NGruevskisakis
    5 2,364
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-02-2013, 04:40 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 723
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-05-2014, 10:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 1,710
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
27-09-2017, 02:50 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 846
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-01-2014, 11:58 PM
Last Post: Flok
    36 21,703
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-11-2013, 02:08 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 617
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-09-2018, 03:17 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,473
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-12-2012, 10:52 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 3,080
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-07-2016, 12:40 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 2,048
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Less than 1 minute ago
Last Post:
    - - - 11-02-2011, 04:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread