Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: Администратор
Users browsing this forum: 1 Guest(s)

Forums in 'Случувања на форумот'
  Forum Threads Posts Last Post
Известувања од Администраторот 12 41 УСЛОВИ ЗА ПРЕЗЕМАЊЕ НА КО...
22-04-2015, 12:30 PM
by ЈорданПетровски
Прашања до Администраторот 17 273 Това е форумът на ЈорданП...
02-02-2015, 04:07 AM
by Администратор