Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Това не мога да не го споделя :)
Author Message
Вовата Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,983
Joined: Jan 2010
Reputation: 33
#1

Smajlito

Гоце

Самата новина не е новина, но четете коментарите - ще се попикаете от майтап.

За македонците да поясня. Нашият селядур-президент, Гошката Първанов е бил таен агент на Държавна сигурност (нищо изненадващо дотука) с агентурен псевдоним "Гоце". Сега четете и особено коментарите под статията Icon_razz Icon_razz Icon_razz Icon_razz.
26-08-2010, 01:45 AM
Reply