Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕКИН НА ПРЕГОВОРИТЕ ЗА ИМЕТО, ДА ИЛИ НЕ !!??
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,148
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

ВАСКО ПОППЕТРОВСКИ ВС АЛЕКСАНДАР ДАМОВСКИ(This post was last modified: 11-10-2013, 12:29 PM by ЈорданПетровски.)
11-10-2013, 12:25 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,148
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

ЉУПЧО ГЕОРГИЕВСКИ ВС РИСТО НИКОВСКИ

11-10-2013, 12:30 PM
Reply
симеон Offline
Member
***

Posts: 90
Joined: Mar 2013
Reputation: 0
#3

Кой в Македония решава въпроса за името ?Какво е отношението към последните изявления на Ахмети и ДСИ?
10-11-2013, 11:50 AM
Reply