Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Саше Ивановски
Author Message
mickey Offline
Junior Member
**

Posts: 19
Joined: Jan 2010
Reputation: 0
#1

новинар кој го водеше политико на наша тв, а сега е на атв
02-06-2013, 12:01 AM
Reply