Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Никола Груевски-агент на Грциjа
Author Message
tometo Offline
Junior Member
**

Posts: 23
Joined: Mar 2012
Reputation: 0
#21

(03-03-2012, 07:38 PM)tometo Wrote:
(03-03-2012, 07:35 PM)tometo Wrote: http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B...0%BA%D0%B8
[img]adres[/img]

http://www.pogledi.rs/id.php3?id=361&kat=22

.. Око 1900. године, Бугари су у Македонији имали 785 школа, док смо ми Срби имали само 178 школа ("Енциклопедија Британика").

http://www.srpsko-nasledje.rs/sr-l/1998/...le-11.html

http://promacedonia.com/md/index.html

http://www.pogledi.rs/id.php3?id=361&kat=22

.. Око 1900. године, Бугари су у Македонији имали 785 школа, док смо ми Срби имали само 178 школа ("Енциклопедија Британика").

03-03-2012, 07:56 PM
Reply
tometo Offline
Junior Member
**

Posts: 23
Joined: Mar 2012
Reputation: 0
#22

4.Денеска во България ги славим всички македонски херои
http://vmroyouth.org/node/1279
03-03-2012, 07:59 PM
Reply
M1903 Offline
Junior Member
**

Posts: 21
Joined: Jun 2011
Reputation: 0
#23

[/color][/i]
(03-03-2012, 07:59 PM)tometo Wrote: 4.Денеска во България ги славим всички македонски херои
http://vmroyouth.org/node/1279

Со таков "бранител" како tometo на Бугарија не му требаат непријатели! Грциве ке го частат не само Скопско, па и Узо - колку шкемба соберва!
06-03-2012, 01:42 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#24

(02-03-2012, 08:24 PM)tometo Wrote: Овой човек не се вписа во схемата,и се оказа ненужен /како се вика на посебен язик-непотребен,излишен....
Ааааа, да си ми жив за ова. Ти си првиот кој на изјавата на Киро Глигоров од 1992 гледа на ист начин како мене. По истекувањето на банот од мене имаш репутација +3. Icon_razz
Let me hear you make decisions without your television.
06-03-2012, 02:24 PM
Reply