Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CD-MACEDONIA
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,443
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

13-10-2011, 02:03 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#2

Е па ајде веќе еднаш кандидирај се за политичка позиција, гледаме што те мачи- не туку се криеш зад знамето и патриотизмот.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
14-10-2011, 04:16 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,443
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#3

(14-10-2011, 04:16 AM)МрачниотКоњаник Wrote: Е па ајде веќе еднаш кандидирај се за политичка позиција, гледаме што те мачи- не туку се криеш зад знамето и патриотизмот.Да не се мачиш повеке околу мене и околу мојот политички ангажман во Македонија. Јас си дадов ветување кога се качив во авион да заминам и да барам азил, дека никогаш нема да се вратам во Македонија. Ветувања тешко давам но кога ке дадам секогаш ги исполнувам.
15-10-2011, 02:28 AM
Reply