Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quo vadis EU?
Author Message
Larsson Offline
Senior Member
****

Posts: 656
Joined: Sep 2011
Reputation: 6

Pozdrav do site EU skeptici...
Grcija ne bankrotira,Euro zonata ne se raspadna...Se_klanjam
Sepak ne ceka teska godina,vo koja ce ima problemi no moe mislenje e deka ekonomija vo 2013 ce mrdne pozitivno i ce ima razdvizuvanje na skoro site pazari...

eve eden link moze nekogo go zanima:
http://www.economist.com/news/europe/215...e-not-lost
03-01-2013, 11:36 PM
Reply