Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДАЛИ ГЕРОВСКИ КЕ ГО ТУЖИ ПАНДЕ КОЛЕМИШЕВСКИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,072
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1


[/video]
[/video]Панде зворува за слобода на новинарството во негово време!!!


Република ја издаваа Јордан Плевннеш и Гоце Ангелов ??? Љубиша Георгиевски не учествувал во издавањето на Република. Републикна згасна по налог на Глигоров.
26-06-2011, 01:09 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,072
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2


26-06-2011, 01:21 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,072
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#3Колку лаги искажа Панде Колемишевски.
(This post was last modified: 26-06-2011, 01:26 PM by ЈорданПетровски.)
26-06-2011, 01:25 PM
Reply