Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 2.57 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
McDonald's in Moskau
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,148
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Силната Русија.......ShokShokShok


[Image: 2bf94e946a65e4729ef1c015aec984f5_image_d...erless.jpg]


[Image: a8a0a7deb3c9780e1087e27c5b3c961f_image_d...erless.jpg]


[Image: 2d329c02ba127ee06ced8814b4aaeb0a_image_d...erless.jpg]

Повеке фотографии тука
(This post was last modified: 11-08-2010, 03:08 AM by ЈорданПетровски.)
11-08-2010, 03:05 AM
Reply