Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Пеницилин
Users browsing this forum: 1 Guest(s)

Forums in 'Историjа'
  Forum Threads Posts Last Post
Историjа
Дискусии околу македонската и светската историја.
Moderated By: acko, Пеницилин, Gnoj
384 22,400 БУГАРИЈА СЕ ОБИДУВА ДА ФО...
09-09-2019, 08:46 PM
by ЈорданПетровски
ПОЛИЦИСКО ПОЛИТИЧКО ПОДЗЕМЈЕ
улогата и учеството на СДБ во политичкиот живот на Македонија
Moderated By: acko, Пеницилин
97 311 ЗОРАН ВЕРУШЕВСКИ
15-09-2019, 10:17 PM
by montehristo
Религиjа
Православие, други религии
Moderated By: acko, Пеницилин
65 262 СРПСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВ...
03-03-2019, 10:25 PM
by ЈорданПетровски